Befejeződött a Hungerit kupa
(Képmellékletekkel)

A 2016/2017-es HUNGERIT Kupáért zajló regionális teremlabdarúgó bajnokság február 19-én, a 10. fordulóval véget ért – kialakultak az egyes csoportokban a végleges helyezések.

Ezen a napon kihirdették az eredményeket, és megtörtént a serlegek, érmek átadása is.

A záróforduló eredményei:

„D” Eperjesi VK – Hungerit I. 5:4
„D” Zöld Kópé – Fábián U19 5:2
„S” Kunszent Öregfiúk – Foci 2000 6:1
„B” Dzsúz – Sereghajtók SE 3:0
„D” Eperjesi VK – Black Jack 3:3
„S” Kunszent Öregfiúk – Old Boys Center Söröző 3:2
„S” Belvárosi Favágók – Foci 2000 5:0
„B” Bundás Liba – 5+1 0.1
„S” Kunszent Öregfiúk – Loki 2:1
„B” Autocheck Center – Legator 2:0

A mérkőzések végén Rakk László, a dr. Papp László Városi Sportcsarnok (mint a szervező intézmény) vezetője adta át a csoportok első három helyezett csapatainak az érmeket és a serlegeket.
A csoportok végeredménye:

’A’ csoport:
1. Polyák Trans Kft.
2. Szerelemhajó
3. Kurcamenti Hódítók
4. Next Goup
5. Favorit
6. László Tábor
7. Kispad Legjobbjai
8. Bulldogok
Gólkirály: Paczuk Pál (Kurcamenti Hódítók)
Legtechnikásabb játékos: Huszka Milán (Szerelemhajó)
Legjobb kapus: Boros Norbert (Next Group)

’B’ csoport:
1. Autochek Center
2. Dream Team
3. 5+1
4. Dzsúz
5. Bundás Liba
6. Legator
7. Sereghajtók SE
8. Mező trógerek

Gólkirály: Virág Gábor (Autochek Center)
Legtechnikásabb játékos: Hidas József (Dream Team)
Legjobb kapus: Kovács Gábor (Autochek Center)

’C’ csoport:
1. B28 Design Stúdió
2. Vodkanarancs
3. Sörszívók
4. Old Tigers
5. Kontaset Kft.
6. Hungerit II
7. Red Rooster
8. KIspályások

Gólkirály: Földvári Mihály (B28 Design Stúdió)
Legtechnikásabb játékos: Szűcs László (Old Tigers)
Legjobb kapus: Pintér Tamás (B28 Design Stúdió)

’D’ csoport:
1. Black Jack
2. Eperjesi VK
3. Zöld Kópé
4. Fehér Arany
5. Fábiánsebestyén U19
6. Hungerit I.
7. Mosó Medvék
8. ABC

Gólkirály: Berényi Tibor (Hungerit I.)
Legtechnikásabb játékos: Bella István (Black Jack)
Legjobb kapus: Horváth Norbert (Black Jack)

’S’ csoport:
1. Old Boys Center Söröző
2. Belvárosi Favágók
3. Loki
4. Foci 2000
5. Kunszent Öregfiúk

Gólkirály: Koncz Zsolt (Old Boys)
Legtechnikásabb játékos: Kerepeczki Csaba (Belvárosi Favágók)
Legjobb kapus: Galambosi Mihály (Old Boys Center Söröző)

Képmelléklet: a 10. játéknapról

Képmelléklet: az eredményhirdetésről

Hozzászólások