Sikerült a győzelem, megmaradt a dobogó esélye
(Képmelléklettel, hangzó edzői értékeléssel)

A szentesi felnőtt női kézilabda csapat március 26-án a dr. Papp László Városi Sportcsarnokban játszotta a soros megyei bajnoki mérkőzését, és szoros küzdelemben megszerezte a győzelmet:

Szentesi Farkasok KC-Hódmezővásárhelyi KE 22:21 (11:12)

A hazai gólok szerzői: Miklós Gizella 10, Oroszné Tihanyi Márta 2, Nagy Andrea 4, Sipos Réka 2, Sugár Gabriella 1, Demeter Diána 1, Kovács Katalin 2.

Az első félidőben még fej-fej mellett lőtték a gólokat a csapatok, a második játékrészben jó védekezéssel és határozott támadások vezetésével 3-4 góllal elhúzott a hazai gárda. A vége valószínű nem úgy sikerült ahogy tervezték, így csak egy gólos lett a különbség, de ez is két pontot ér.

Abban csak bízhatunk, hogy ez a „szűkös” győzelem nem veszélyezteti a harmadik hely megszerzését.